« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: IMMULINA Syrop dla dzieci 125ml Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Medyczne ] Podkategoria Dzieci
Strona dodana: 2011-12-14 08:50:18


Opis:
Jest suplementem diety wzmacniający odp0rność organizmu. Zaleca się preparat szczególnie osobom z powtarzającymi się lub przewlekłymi infekcjami i alergią. Regulane stosowanie wspomaga powrót do właściwego stanu odp0rności organizmu. Zmiejsza nawroty opryszczki, poprawia cerę, hamuje objawy starzenia. Immulina zawiera bioaktywny kompleks lipopolisacharydowy uzyskany ze spiruliny, czyli wysuszonych i skoncentrowanych mikroalg w specjalnym, opatentowanym procesie ekstrakcji.


Url: http://www.apteka-natolinska.pl/produkt/4189/2916/Dzieci/Suplementy_diety/IMMULINA_Syrop_dla_dzieci_
Słowa kluczowe: immulina,odp0rność ,immunaron prenatal, dla kobiet w ciąży, apteka, natolin,, słowa, kluczowe
Page Rank: -1
Odsłon 1046

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186