« Strona Główna / [ Strony WWW Komputerowe ] / Katalogi


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Reklama SMS o adresie http://: http://www.marketing-mobilny.com.pl/

Serwis o obsłudze marketingu mobilnego, udostępniający darmową bazę wiedzy o reklamach SMS, przypomnieniach SMS, masowej wysyłce SMS i MMS. Znajdziesz tu potrzebne informacje dotyczące usług mobilnych, skutecznego dotarcia do klienta poprzez różne konkursy wysyłane dzięki SMS. Informacje jak stworzyć własną kampanię SMS lub uzyskać dostęp do najnowszych badań i raportów z przeprowadzonych z takich kampanii marketingowych.
Page Rank: -1

:: Reklama SMS | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: TideMobile - usługi mobilne dla firm, masowa wysyłka SMS MMS, pow o adresie http://: http://www.tidemobile.pl/

TideMobile to zakres usług mających na celu błyskawiczne dostarczenie poprzez masową wysyłkę SMS i MMS do klientów. Usługa wysyłania masowych SMS i MMS TideMobile znajduje zastosowanie jako przypomnienia SMS, reklama SMS i MMS i wiele innych. Istnieje możliwość wykorzystania gotowego SMS API i MMS API. Masowa wysyłka SMS i MMS może być spersonalizowana i dotrzeć do konkretnego odbiorcy. Marketing mobilny stosowany poprzez reklamy SMS/MMS, czy powiadomienia SMS, ponaglenia SMS, przypomnienia SMS , aż po wysyłkę zaproszeń MMS.
Page Rank: -1

:: TideMobile - usługi mobilne dla firm, masowa wysyłka SMS MMS, pow | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Nieruchomości Grodzisk o adresie http://: http:///www.invest.waw.pl//

Biuro Nieruchomości Invest specjalizuje się w głównej mierze rynkiem wtórnym nieruchomości w Grodzisku i okolicach. Dysponujemy ofertą atrakcyjnych nieruchomości z Milanówka, działek w Grodzisku oraz domów w Pruszkowie oraz mieszkań w Ożarowie. Oferta obejmuje fachowe doradztwo podczas sprzedaży, jak i zakupie nieruchomości. Szeroki wybór pozyskanych ofert daje naszym klientom możliwość zapoznania się z różnorodnymi ofertami nieruchomości. Zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, znajdując dla nich indywidualne oferty. Interesujące mieszkanie w Ożarowie, ładny dom w Milanówku, tania działka w Grodzisku są w zasięgu zaciekawionych osób.
Page Rank: -1

:: Nieruchomości Grodzisk | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Baza witryn internetowych o adresie http://: http://www.obszerny.pl/

Katalog witryn Obszerny to ciągle rozbudowywana, w pełni zaprojektowana lista najlepszych i wysoko ocenianych stron www. Segreguje tylko strony w języku polskim, oferując zachęcającą grafikę i ogromnie dużo innowacyjnych funkcjonalności. Dodaj swoją witrynę w tym momencie wyłącznie za darmo. Akceptujemy tylko ambitne strony firmowe i prywatne, fachowo opisane i przynoszące cokolwiek wartościowego do polskiej sieci. Rozreklamuj firmowy portal!
Page Rank: -1

:: Baza witryn internetowych | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186