« Strona Główna / [ Strony WWW Techniczne ] / Komputery i internet


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Operator VoIP, tanie połączenia telefoniczne o adresie http://: http://www.alekontakt.pl/

AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Page Rank: 5

:: Operator VoIP, tanie połączenia telefoniczne | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Program pozycjonowanie o adresie http://: http://www.seolight.pl/

System SeoLight stworzono, aby ułatwić ręczne dodawanie serwisów w internecie do katalogów. Najważniejsze funkcje tego oprogramowania to między innymi inteligentne uzupełnianie formularzy oraz wyróżnianie interesujących fraz na stronie, półautomatyczne rejestrowanie się do precli oraz nieocenione narzędzie tworzące raporty. Z programem oferowana jest bardzo aktualna lista ponad 6000 katalogów, którymi można w dowolny sposób zarządzać.
Page Rank: 2

:: Program pozycjonowanie | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Identyfikacja wizualna o adresie http://: http://www.euro-logo.pl/

Promowana strona zawiera ofertę kreowania wizerunku firmy EURO-LOGO. Specjalność firmy to identyfikacja wizualna, wyróżniająca klienta spośród innych marek. Poza tym omawiana firma zajmuje się też pozycjonowaniem stron www.
Page Rank: 2

:: Identyfikacja wizualna | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Templatki Joomla o adresie http://: http://www.joomla-projekt.pl/

Wszyscy, którzy chcą posiadać atrakcyjną stronę internetową, powinni udać się na witrynę firmy Joomla-Projekt. Firma proponuje atrakcyjne strony internetowe, sporządzone w jednym z najpopularniejszych obecnie systemów, CMS. Szablony Joomla można pobrać za darmo ze strony firmowej. W ofercie znajdują się też atrakcyjne templatki Joomla.
Page Rank: 0

:: Templatki Joomla | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Wiadomości Techniczne na Nowinki-Techniczne.pl o adresie http://: http://nowinki-techniczne.pl/

Interesujesz się technologią i techniką? Biegniesz za najnowszymi wiadomościami z tych zakresów? Zatem zapraszamy Cię na nowinki-techniczne.pl, gdzie redagujemy aktualne wiadomości między innymi z obrębu internetu, komputerów oraz telefonii komórkowej i tradycyjnej, a także luźne spostrzeżenia. Tutaj odszukasz wszelkie informacje, których potrzebujesz!
Page Rank: 0

:: Wiadomości Techniczne na Nowinki-Techniczne.pl | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186