« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Magik Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Inne ] Podkategoria inne
Strona dodana: 2011-06-28 12:08:31


Opis:
Wielbisz zaskakiwać swoich bliskich zwariowanymi prezentami? Nie masz pomysłu na prezent? tylko aktualnie znany czarodziej, laureat wielu nagród Maciej Pol wspomoże Ci w zorganizowaniu niesamowitej imprezy, eventu. Cała oferta oraz kontakt z artystą znajdują się na paginie internetowej www.maciejpol.pl zapraszamy wszystkich do odwiedzania tej witryny. Prawdopodobnie już dziś sprawisz przyjemność swojej najbliższej osobie taką niespodzianką.


Url: http://www.maciejpol.pl/
Słowa kluczowe: magik,iluzjonista,iluzjonisci,pokazy,event,events
Page Rank: -1
Odsłon 921

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186