« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Materiały ścierne Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Inne ] Podkategoria inne
Strona dodana: 2011-03-07 15:25:41


Opis:
Jesteśmy firmą prowadzącą sprzedaż narzędzi do obróbki różnych materiałów (drewna, stali, szkła, kamienia, plastiku). Od dawna obserwujemy powstawanie nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu i rzemiosła. Przedstawiamy Państwu propozycję materiałów ściernych, elektronarzędzi i maszyn. Współpracujemy z czołowymi producentami, jak 3m. Przeprowadzamy również nieodpłatne szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu korzystania z elektronarzędzi i maszyn.


Url: http://www.tech-poznan.pl/
Słowa kluczowe: piły,materiały,ścierne,ściernice,elektronarzędzia,ręczne,frezy,flex
Page Rank: -1
Odsłon 908

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186