« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: nk Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Inne ] Podkategoria inne
Strona dodana: 2011-07-19 09:27:23


Opis:
Portale społecznościowe zyskują w Polsce co raz to większą popularność, z dnia na dzień zyskują więcej użytkowników, którzy dzięki takim portalom mogą odświeżyć stare znajomości albo podtrzymywać teraźniejsze. Z konstatują o takich osobach powstał blog Opisynk24.pl, gdzie znaleźć można kilka dodatków na tego typu portale jak opisy graficzne, opisy do fotografii, komentarze do zdjęć i kilka innych ciekawych rzeczy dzięki którym zabłyśniesz, a Twój profil przybierze nie co innych kolorów.


Url: http://www.opisynk24.pl/
Słowa kluczowe: opisy do zdjec nasza klasa,opisy pod zdjecia na nk,opisy na nk,naszklasa,nk
Page Rank: -1
Odsłon 947

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186