« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Przewierty horyzontalne metodą bezwykopową Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Budowlane ] Podkategoria instalacje
Strona dodana: 2010-08-24 08:31:09


Opis:
Jeśli są Państwo zainteresowani wyspecjalizowanymi robotami budowlanymi, ciekawią Państwa przewierty sterowane, przeciski sterowane i przewierty horyzontalne wykonywane metodą bezwykopową, w takim razie VDBB to dobry wybór. Technologie bezwykopowe stają się coraz bardziej powszechne, gdyż nie ingerują w istniejącą zabudowę na gruncie. Dzięki zaawansowanym technologicznie sprzętom i profesjonalnej kadrze możliwe jest tworzenie przewiertów metodą bezwykopową nawet w mocno zurbanizowanym obszarze Firma VDBB prowadzi prace na terenie całego kraju, nowoczesny park maszynowy firmy znajduje się w Strzelcach w województwie Dolnośląskim. Dodatkowe informacje odnośnie firmy znajdują się na stronie internetowej firmy.


Url: http://www.vdbb.pl/
Słowa kluczowe: przewierty horyzontalne,przewierty sterowane,technologie bezwykopowe,przeciski sterowane
Page Rank: 0
Odsłon 1083

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186