« Strona Główna / [ Strony WWW Medyczne ] / Psycholog


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: pomoc psychologiczna o adresie http://: http://www.humanum.pl/

Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM - rzeczywiście oferujemy pomoc psychologiczną, psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną, różne formy psychoterapii. Jednocześnie jednak łączy nas energia intelektualna, zapał, zainteresowania artystyczne i fascynacja Człowiekiem.
Page Rank: 3

:: pomoc psychologiczna | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Psycholog Warszawa o adresie http://: http://www.perfectin.pl/

PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości ? nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Zespół złożony z doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i coachów prowadzi konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne, coachingowe oraz terapie grupowe, grupy wsparcia, warsztaty rozwoju osobistego. Celem, jaki sobie stawiamy jest pomoc i wsparcie naszych klientów w nabywaniu nowych umiejętności i budowaniu strategii radzenia sobie z wyzwaniami życia. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalną opiekę.
Page Rank: 3

:: Psycholog Warszawa | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Psycholog Warszawa o adresie http://: http://www.vertimed.pl/o_nas.html

Vertimed+ proponuje pionierską koncepcję w podejściu do klienta w zakresie usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną człowieka. Zespół tworzą uznani lekarze, psycholodzy i psychoterapeuci. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka w najważniejszych klinikach na świecie, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu. Normą dla naszych specjalistów jest postępowanie zespołowe oparte na wzajemnych, wewnętrznych konsultacjach, przez co rezultaty pracy są pewniejsze i szybsze.
Page Rank: 2

:: Psycholog Warszawa | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Poradnia psychologiczno pedagogiczna Warszawa o adresie http://: http://www.integracja-sensoryczna.net/

Witryna internetowa Gabinetu Integracji Sensorycznej, poradni pedagogiczno-psychologicznej, doświadczonej w zajęciach integracji sensorycznej u dzieci. Placówka oferuje diagnozę i efektywną terapię dla dzieci, które posiadają trudności w odbieraniu bodźców zewnętrznych, mają problemy w nauce i kontaktach z innymi dziećmi. Dzięki zastosowaniu terapii Johansena oraz odpowiedniego sprzętu terapeutycznego możliwe jest wpłynięcie na ich dalszy optymalny rozwój.
Page Rank: 0

:: Poradnia psychologiczno pedagogiczna Warszawa | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: poradnia psychologiczna białystok o adresie http://: http://www.otwarci.org/

Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin.
Page Rank: -1

:: poradnia psychologiczna białystok | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186