« Strona Główna / [ Strony WWW Medyczne ] / Psycholog


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: Psychoterapia Warszawa o adresie http://: http://www.psychoterapeuci.pl/

Strona Instytutu Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości, warszawskiego ośrodka zajmującego się leczeniem uzależnień, walką z zaburzeniami snu, odżywiania oraz problemami natury psychiatrycznej i psychologicznej. Lekarze ośrodka prowadzą konsultacje i zajmują się diagnozą psychiatryczną i psychologiczną dzieci oraz dorosłych. Terapeuci prowadzą psychoterapie oraz treningi indywidualne, grupowe oraz rodzinne pomagające w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami i problemami życiowymi, takimi jak depresja, załamania nerwowe czy nerwice. Instytut organizuje też treningi psychologiczne i motywacyjne pomagające w poprawie komunikacji z otoczeniem, nauce asertywności, pewności siebie i rozwoju własnych możliwości. Terapie prowadzone są indywidualnie oraz grupowo, istnieje również możliwość przeprowadzenia terapii rodzinnych oraz terapii małżeńskich. Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości to kadra znakomitych specjalistów, dla których bardzo ważne jest dobro pacjenta, a codzienna p
Page Rank: -1

:: Psychoterapia Warszawa | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Psychoterapeuta Kraków o adresie http://: http://www.gabinetyrozwoju.pl/

W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą przez trudny okres w życiu, a także tym, którzy chcą rozwinąć swoją osobowość. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam pomagać Pacjentom z wykorzystaniem najnowszych standardów w tej dziedzinie. Zapraszamy!
Page Rank: -1

:: Psychoterapeuta Kraków | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Psychoterapia Poznań o adresie http://: http://www.humani.pl/

Profesjonalna pomoc dla dzieci, rodzin i dorosłych w obszarze rozwiązywania różnego rodzaju spraw natury psychicznej to oferta niepublicznej pracowni psychoterapii HUMANI w Poznaniu. Pomagamy od roku 2004. Nasz zespół, to doświadczeni psychologowie. W zależności od zgłaszanego problemu oferujemy: terapię rodzinną lub spotkania indywidualne. Długość leczenia zawsze przygotowujemy na podstawie indywidualnej analizy sytuacji każdej osoby.
Page Rank: -1

:: Psychoterapia Poznań | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Terapia alkoholowa o adresie http://: http://www.terapiavivere.pl/

Promowana strona www przynależy do ośrodka terapeutycznego. Udostępniamy do wglądu zainteresowanym opinie dotychczasowych pacjentów kliniki . Omawiana autorska terapia alkoholowa przygotowywana jest indywidualnie pod pacjenta. Pragniemy urozmaicać spędzany w naszym ośrodku czas, aby cały proces był łatwiejszy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z ofertą.
Page Rank: -1

:: Terapia alkoholowa | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Profesjonalny psycholog Warszawa o adresie http://: http://www.psycholozka.com.pl/

Magdalena Staszewska rekomenduje profesjonalną pomoc terapeutyczną. Proponujemy pomoc osobom, które m. in. cierpią na depresję, mają problemy seksualne. Psycholog Warszawa udziela porad osobom mającym nierozwiązane problemy alkoholowe. Zapewniamy pełną dyskrecję i fachowość osoby prowadzącej. Polecana psycholożka jest absolwentką Szkoły Wyższej Psycholgii Społecznej. Psycholożka proponuje konsultacje, sesje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej różnorodnej oferty.
Page Rank: -1

:: Profesjonalny psycholog Warszawa | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186