« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Serwis wózków widłowych Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Inne ] Podkategoria inne
Strona dodana: 2011-08-05 15:39:03


Opis:
W zależności od typu magazynu i wysokości składowania producenci wózków widłowych oferują dwa rodzaje pojazdów - czołowe wózki widłowe o maksymalnej wysokości podnoszenia 7 m i wózki widłowe typu Reach Truck, z maksymalną wysokością podnoszenia nawet do 12 m. Wózki widłowe Reach Truck są produkowane także w wersji chłodniczej, a ogrzewana kabina pozwala na stosowanie tych pojazdów w niskich temperaturach, czyli np.w chłodniach.


Url: http://www.xn--wzkiwidowe-gbb86g.com/
Słowa kluczowe: wózek widłowy, wózki widłowe
Page Rank: -1
Odsłon 954

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186