« Strona Główna

Polecamy serdecznie stronę: Wróżki Strona ta pozytywnie przeszła wnikliwą weryfikację jakościową i znajduje się już w naszym zadbanym katalogu. Jeżeli chcesz, aby Twoja strona dostała się do naszego katalogu wybierz odpowiednią kategorię, stwórz podkategorię tematyczną odpowiadającą Twojej stronie i umieść tam swoją stronę. Po akceptacji moderatora, jeżeli wszystko będzie w porządku dodamy ją do katalogu.

Stronę można znaleźć w: - Kategoria [ Strony WWW Inne ] Podkategoria inne
Strona dodana: 2011-08-09 14:00:10


Opis:
Każda wróżka zajmująca się Tarotem nie ma wątpliwości - Tarot to doskonałe narzędzie do poznania siebie, które umożliwia otworzyć się na energię dookoła. Praca z tarotem jest całkowicie bezpieczna, jeżeli zachowamy jej podstawowe zasady. Karty należy traktować z należytym szacunkiem. Karty to nasz wyjątkowy przyjaciel, dlatego należy je chronić przed wszelkim złem. Jeśli wróżymy z kart to nasze intencje powinny być czyste, czyli pytamy tylko o ważne sprawy, nie dla zabawy. Do wróżenia zasiadamy tylko, gdy czujemy sie dobrze i w stosownej atmosferze.  


Url: http://www.xn--wrka-rqa63f.com/
Słowa kluczowe: horoskop, tarot, wróżby
Page Rank: 3
Odsłon 931

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186