« Strona Główna / [ Strony WWW Inne ] / Strony prywatne


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Super serwis internetowy: strony internetowe kraków o adresie http://: http://ivision.pl/

Agencja Interaktywna Kraków. Projektujemy i tworzymy strony internetowe, aplikacje, systemy e-learningowe i informatyczne. Oferujemy pozycjonowanie stron www.
Page Rank: -1

:: strony internetowe kraków | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Robert Rutkowski o adresie http://: http://www.robertrutkowski.pl/

Nazywam się Robert Rutkowski i swoją stronę poświęcam zagadnieniom i problemom związanym z używaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od legalnych i nielegalnych substancji psychoaktywnych. Mowa o narkotykach, narkomanii, dopalaczach, profilaktyce uzależnień i detoksykacji. Oferta moja dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin osób z tymi problemami. Przedstawię tu wszystkim zainteresowanym wybrane fragmenty moich wykładów, szkoleń, publikacji prasowych oraz wybrane fragmenty wystąpień medialnych. Dużo uwagi poświęcam profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowemu stylowi życia, jako alternatywie dla ucieczki w świat iluzji. Robert Rutkowski jest certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagog, wykładowca specjalizujący się w profilaktyce uzależnień od substancji psychoaktywnych i zachowań ryzykownych.
Page Rank: -1

:: Robert Rutkowski | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Serwis mieszkańców Kołobrzegu o adresie http://: http://www.twojkolobrzeg.pl/

Portal kołobrzeżan z video chate,. Serwis dla każdego. Zapraszamy do rejestracji
Page Rank: -1

:: Serwis mieszkańców Kołobrzegu | link nie działa/spam?

» Super serwis internetowy: Wykrywacze podsłuchów o adresie http://: http://www.podsluchiwani.eu/

Zapraszamy do naszego bloga szpiegowskiego gdzie dokumentnie opisujemy najnowsze podsłuchy, dyktafony, najmniejsze kamery, lokalizatory GPS. Oprócz tego opowiadamy o takich urządzeniach jak wykrywacz podsłuchów, zagłuszacz podsłuchów, szyfrator rozmów. Nakłaniamy do lektury.
Page Rank: -1

:: Wykrywacze podsłuchów | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego zadbanego i odpornego na automaty dodające spisu stron internetowych. Nasz katalog jest moderowany dzięki czemu Państwa wpis ma dużą moc. Prosimy o nie dodawanie stron zabronionych prawem i związanych z ogólnie pojętą erotyką. Dołożymy wszelkich starań, aby katalog się stale rozwijał. Zapraszamy !!!Wpisów: 6263 Podkategorii:  509 Wpisy oczekujące na dodanie: 4186